مواد مخدر در آران و بیدگل

کشف و ضبط بیش از ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر در آران و بیدگل

کشف بیش از ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط عوامل پلیس مواد مخدر از محموله های مواد مخدر در خودرو ها

 فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل از دستگیری چندین سوداگر مرگ و کشف بیش از ۳۰ کیلوگرم تریاک طی بازرسی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان و با همکاری عوامل پلیس مواد مخدر استان اصفهان خبر داد .
سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد قاطع با سوداگران مرگ ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ، با اقدامات هوشمندانه خود ، از چند مورد انتقال محموله های مواد مخدر توسط چندین دستگاه خودرو در محورهای ورودی شهر همجوار مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی تصریح کرد: در این راستا مأموران طی هماهنگی با مقام قضایی، به محورهای مورد نظر اعزام و درعملیاتی ضربتی موفق به توقیف خودروهای مذکور و دستگیری متهمین شدند .
فرمانده انتظامی آران و بیدگل افزود : ماموران دربازرسی از این خودروها مقدار ۳۰ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای داخل خودروها جاساز شده بود را کشف کردند.
این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه متهمان به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، خاطرنشان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راه مقابله با قاچاقچیان و عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر از هیچ کوششی دریغ نکرده و از شهروندان عزیز درخواست می شود با ارائه اخبار و اطلاعات خود دراین زمینه از طریق تماس با شماره تلفن۱۱۰ ، پلیس را در این امر مهم یاری دهند .

✓خبرگزاری آران و بیدگل - پرتو کویر